Microsoft Word - upmk 2014 motto.docx

UPMK2015 tüm proje yöneticilerinin buluştuğu ve kaynaştığı, Proje Yöneticiliği mesleğinin tanıtıldığı, Proje Yöneticileri’nin ulusal konulara ve sorunlara dair söz sahibi olmasının sağlandığı sosyal bir etkinliktir. Panel, Sunum, Poster ve Sergi etkinlikleri bu ana hedefi destekler.

Ana Tema Değer Katma Sanatı
Tarih 12 Mart 201513:30 – 18:30 Konferans 19:30 – 23:00 Gala Yemeği ve Ödül Töreni
Yer Mövenpick Hotel Ankara
Düzenleyen NORM Eğitim Danışmanlık DerneğiTürk Proje Yönetim Meslek Enstitüsü
Kavram ve Tasarım MCMGrup Gerçekleştirme ButiğiNORM Eğitim Danışmanlık Derneği
Katılımcı Profili Girişimciler, Fikri Olanlar, Sivil Toplum Örgütleri, Üniversiteler, Akademisyenler,   Öğrenciler, Kamu Kurumları, Yerel Yönetimler, Özel Kuruluşlar
Bireysel Katılım Bedeli

Erken Başvuru (31 Aralık 2014 son)

Destekleyen Kuruluş* Bedeli

Öğrenci

 

 

690 TL

550 TL

3540 TL

Oturumlara bedelsiz katılım

Bedellere; KDV ve Ödül Töreni Gala Yemeği de dahildir. Ulaşım ve konaklama dahil değildir.

Başvuru Tarihleri

Panelist, Konuşmacı, Posterist : 05 Şubat 2015
Proje Ödülleri Adaylığı : 15 Şubat 2015

Panel:

UPMK2015 Panel Konusu: “Sorgulayanları Yönetmek” 

Panelistler oturum süresi içinde konu ile ilgili olarak moderatör tarafından soru-cevap döngüsü içinde yönlendirilir. Panel’den çıkan sonuçlar Konferans basın duyurusunda açıklanır. Panelistler başvuranlar veya aday gösterilenler arasından belirlenir.

Konuşmacı:

Konuşmacı, UPMK2015 “Değer Katma Sanatı” temasına uygun bir sunum yapar. Her bir konuşmacıya toplam 20 dakika ayrılmıştır. Bu süre, konuşmacının sahnede isminin anons edilmesi ile sunumunu tamamlayıp sahneden ayrıldığı zaman dilimini ifade eder. Bu zaman dilimine soru cevap kısmı da dahildir. Konuşmacılar aday gösterilenler veya başvuranlar arasından belirlenir.

Poster:

Poster; projenin tanıtımı, proje ekibinin tanıtımı, kurumun tanıtımı, kurumsal proje yönetimi tanıtımı ve proje yönetim metodolojisi tanıtımı gibi konularda olabilir. Poster sahibi, A0 boyutunda hazırladığı posterini bastırır, konferans günü sergi salonunda sergiler ve ilgilenen katılımcılara anlatır. Konferans süresince yapılacak oylama sonucunda, ilk 3 (üç) posterin sahibine, 5 (beş) dakika süre verilerek posterini tüm katılımcılara anlatma olanağı sağlanır.

Tanıtım Masası:

Destekleyen Kuruluşlar, dernekler, şirketler, konferans sergi alanında tanıtım amacı ile masa düzenleyebilirler. Tanıtım masasının donatılması, görünürlük malzemelerinin temini ve tanıtım elemanı, kendileri tarafından sağlanır.

Destekleyen Kuruluş:

UPMK2015 ‘de 6 (altı) katılımcı ile yer alırlar. Destekleyen Kuruluş’a; konuşmacı ya da panelist olma, projelerini tanıtan poster ile poster yarışmasına katılma, proje yöneticisi ya da diğer ödüllere aday olma ve UPMK2015‘a katıldığı andan itibaren tüm görsel ortamlarda görünürlük olanağı sağlanır. Destekleyen Kuruluşlar, tanıtım amacı ile masa düzenleyebilirler. Tanıtım masasının donatılması, görünürlük malzemelerinin temini ve tanıtım elemanı, kendileri tarafından sağlanır.  

“Çetin Ceviz” Proje Yöneticisi Ödülleri:

Proje Yöneticisi Meslek Standardı’nın kabul edilmesi ile birlikte, bu yıl ikincisi verilecek olan TPYME “Çetin Ceviz” Proje Yöneticisi Ödülleri, proje yöneticilerinin; mesleğe, projelerine, kurumuna ve ülkemize kattıkları değerlere göre değerlendirilir. Ödül sahipleri UPMK2015 kapsamındaki gala yemeğindeki ödül töreninde açıklanır.  

Ödül Kategorileri:

En İyi Proje Yöneticisi – Kadın

En İyi Proje Yöneticisi – Erkek

En iyi Proje Yöneticisi – Genç

Proje Yöneticisi Yardımcısı – Kadın

Proje Yöneticisi Yardımcısı – Erkek

Proje Ekibi Üyesi – Kadın Proje

Ekibi Üyesi – Erkek

En iyi Proje

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>